Görüş/Hata Bildir

Sıkça Sorulan Sorular

Cv’nize ekleyeceğiniz fotoğraflarda kıyafetinizin düzgün olması, saç kesiminiz, güler yüzlü oluşunuz önemlidir. Arkanızda tek renk bir fon veyahut duvar olması önemli olup rahatsız edici unsurların bulunmamasına dikkat ediniz. Oluşturacağınız Video Cv’de anlatımınızın bir konsept dahilinde olması ve net ifadeler kullanmanız önemlidir.Addvio'da oluşturacağınız Video CV'lerde reklam,propaganda,cinsel içerik,iletişim bilgileriniz,Soyisminiz paylaşılması yasaktır.Kurallara uymayan profillerin Video CV'leri Editörlerimiz tarafından onaylanmayacaktır.

Addvio'da Kurumsal üyelikler ücretsiz olup ilan vermek için ücretli ilan paketlerinden birinin seçilmesi gerekmektedir.Ekonomik Paket,Gümüş Paket,Altın Paket ve Platinyum olmak üzere ücretli 4 adet ik ilan paket seçeneğimiz bulunmaktadır.Paketlerin özellikleri " İlan Paketleri" sayfasında yer almaktadır.Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Addvio yeni nesil bir kariyer sitesidir.Video CV sitesidir.Bireysel kullanıcılar sisteme basit bir şekilde üye olup Video CV'nizi oluşturuyorsunuz.Dilerseniz Addvio'ya özgü ek uygulamalardan, hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.Prompter özelliğimiz ile metni,texti addvio'ya girerek anlatımınızda zorlanmadan rahatlıkla kendinizi ifade edebilirsiniz.Dilerseniz 3 farklı yöneticinizden bir addvio özelliği " Video Referanslarınızı" ekleyebilirsiniz.

Addvio Bireysel kullanıcılarına herhangi bir iş vaadinde bulunmaz.Üye Şirketler ile olan iletişiminizde herhangi bir sorumluluk almaz.Addvio ik süreçlerinde üyelerine video host hizmeti sağlar.Kendilerine Addvio sistemi üzerinden sunulan hizmetler amaç dışı politik söylem,propaganda,küfür,cinsel içerik vb amaçlarla kullanılamaz.

Addvio'ya üyelik gerçekleştiren Bireysel & Kurumsal Kullanıcılar üyelik için ön koşul olan hizmet sözleşmesindeki maddeleri peşinen kabul etmiş olurlar bu durum hizmet kullanımı için ön koşuldur.Eğer sözleşmede belirtilen maddelere ihtilafınız söz konusu ise sitemize üye olmayınız.Siteye üye olan kullanıcılar " Kullanıcı Sözleşmesi'ni " okuduğu ve onayladığı kabul edilir.

Addvio Kurumlara ve Bireylere çeşitli avantajlar sunar.Zamandan,mekandan ve ekonomik koşullardan tasarruf sağlamızda kolaylık sağlar.Addvio ile ik süreçlerinizi şekillendiriyoruz.Bireyler açısından ayrıca kendilerini tanıtmada kolaylık sağlıyoruz.Addvio kazanımları için sitemizi inceleyiniz.Müşteri Temsilcimizden "Addvio Sunum" talebinde bulunabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin korunması Addvio'nun gözetiminde olup Addvio bunun için gerekli olan korumaları kendi nezdinde gerçekleştirmekle birlikte hack olaylarına karşı herhangi bir koruma vaadinde bulunmaz yükümlüükl&sorumluluk üstlenmemektedir.

Video CV'lerinizi reklam,propaganda,uygunsuz içerik,küfür vb. amaçlar doğrultusunda kullanamazsınız.Video CV'lerde soyisim,adres,e-posta,gsm no vb bilgilerinizin paylaşılması yasaktır.Aksi kullanım yapan üye profillerin hesapları onaylanmayacağı gibi hukuki,cezai sorumluluk kabul edilmemekle birlikte ilgili kamu birimleri nezdinde şikayetler gerçekleştirilecektir.

Site’nin içeriği ve yazılımı, her türlü fikri,yazılı ve görsel haklar,kullanıcıların oluşturmus oldukları Video CV'lerin telif hakkı "Addvio.net'e" aittir.Addvio Türk Patent Enstitüsü ( TPE ) 2016/60185 dosya no ile koruma altındadır.

Sisteme kayıt olan Oyuncu,Tiyatrocu,Manken ve Modeller deneme çekimlerinde text'i prompter aracılığı ile sisteme girdikleri taktirde zorlanmadan rollerini ortaya koyacaklardır.Odeyşın'da ise boy,kilo,göz,saç,ten rengi vb özelliklerini belirtmeleri gerekmektedir.Soyadınızı,E-posta,Gsm vb iletişim bilgilerinizi " paylaşmayınız " İletişim bilgilerine yer veren adayların profilleri onaylanmayacaktır.Addvio amacı dışında kullanılamaz, küfür,politik söylem,cinsel içerik vb amaçlar için kullanılamaz.

Addvio yeni nesil bir insan kaynakları platformudur.Lakin Addvio.net'te yer alan "Medya IK" kısmının çalışma ve ücretlendirme prensibi "addvio.net'ten" farklılık göstermektedir.Medya IK kısmı sektörel tarife ile işlemektedir.Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcimizle iletişime geçiniz.