Görüş/Hata Bildir

Addvio.net Kurumsal Kullanım Şartları

1 ) Personel arayışında bulunan şirketler,kurum ve kuruluşlar addvio.net üzerinden ücretsiz kurumsal üyelik gerçekleştirirler.Daha sonra ihtiyaçları doğrultusunda almış oldukları ilan paketlerinden biri ile ik süreçlerinden personel seçimi sürecini başlatmış olurlar.Kurumsal ilan vermenin ön koşulu kurumsal üyelik yapmaktır.

2 ) Kurumların vermiş olduğu İş İlanlarından Addvio sorumlu değildir. Verilen İlanların sorumluluğu veren kuruma aittir. Addvio kendi denetim mekanızmasını yürütür ama hukuki sorumluluk almaz.

3 ) Addvio. net’te kurumsal üyelik ücretsiz, ilan vermek, aday görüntülemek vb. hizmetler ücretlidir. Addvio.net te Ekonomik Paket,Gümüş Paket,Altın Paket ve Platinyum İlan Paketleri vardır.Her bir pakette yer alan özellikler farklıdır. Addvio.net sağlanan ürün / hizmetler için paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

4 ) Yayınlanan ik ilanlarının süresi 60 gündür. İlanlara gelen başvuruların incelenmesi her paketin özelliğine göre süre yönünden farklılık gösterir.

5 ) Eklenen İlanlarda site üzerinden istenen zaruri bilgilerin ( Pozisyon adı, Görev Tanımı vb ) doldurulması gerekmektedir.

6 ) Verilen İlanlar reklam, propaganda ve amaç dışı vb durumlar için kullanılamaz. Tespit edilen ilanlara onay verilmez.

7) Verilen İlanlarda Firmaya ait iletişim bilgileri yer almaz. İletişim bilgileri yer alan ilanların yayımına onay verilmez.

8 ) Addvio.net’te yayınlanan her ilan bir pozisyon içindir. İlan yayına verildikten sonra pozisyon değişikliği gerçekleştiremezsiniz.

9 ) Bireysel ve Kurumsal Kullanıcılar arasındaki her türlü iletişimden Addvio. net’in herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bireysel ve Kurumsal kullanıcıların arasında olabilecek her türlü ihtilaftan tarafların bizzat kendisi sorumludur.

10 ) Addvio.net, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez. Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

11 ) Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Addvio.net'e aittir.

12 ) Bu sözleşmeden doğacak her türlü hukuka aykırılıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili kılınmıştır.

13 ) Addvio.net, işbu sözleşmede belirtilen maddeleri, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcı işbu tasarrufu peşinen kabul eder.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce yukarıda yazılı olan hususları dikkatlice okuyunuz. Eğer yukarıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, Addvio.net’e üye olmayınız ve herhangi bir amaç ile kullanmayınız.