Görüş/Hata Bildir

Addvio.net Bireysel Kullanım Şartları

Addvio.net, bu sayfada belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. www.addvio.net adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle www.addvio.net adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.

Bireysel veya kurumsal üye, üyelik formunu doldurarak, kullanıcı sözleşmesi ile Gizlilik Politikası ve Üyelik Koşullarını kabul etmiş olur.

1 ) Addvio.net bir “ Video Cv ” sitesi olup yeni nesil bir kariyer platformudur. Addvio. net’in bireysel kullanıcılarına karşı herhangi bir iş bulmak gibi sorumluluk ve yükümlülüğü bulunmamaktadır.

2 ) Bireysel Üyeler için verilen hizmetler, şirket politikalarında herhangi bir değişiklik olmadığı sürece, ücretsizdir.

3 ) Addvio üyelerinin bilgililerini güvenlik ve gizlilik çerçevesinde büyük bir titizlikle korur. Bireysel kullanıcı addvio.net’te yer alan Kişisel Bilgiler ve Video Cv’lerin Üçüncü Şahısların eline geçmesi gibi güvenlik açıklarında,hack olaylarında addvio.net’i sorumlu tutamaz.

4 ) Addvio. net’e üye olan kullanıcıların bilgileri ( iletişim numaraları, e-posta adresi ve Cv’de yer alan diğer hususlar, Video Cv’ler ) addvio. net’e üye olan kurum ve kuruluşlar ile ( kurumların insan kaynakları ihtiyaçlarını karşılamak adına ) paylaşılmaktadır.

Addvio.net özgeçmişinize bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkına sahiptir.

5 ) Bireysel kullanıcı addvio.net’e üye olmakla birlikte üyeliğin aktivasyonunda yer alan maddeleri kabul etmiş sayılır.

6 ) Bireysel kullanıcı oluşturmuş olduğu Video CV’lerin, telif hakkının addvio.net’e ait olduğunu peşinen kabul eder. Addvio.net, üye tarafından sonlandırılan hesaplara dair her türlü data hakkında kullanım haklarına sahip olup kullanıcı silinen hesaplarında yer alan kayıtlara ilişkin herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

7) Bireysel kullanıcı oluşturmuş olduğu Video Cv’leri amacı dışında kullanmayacağını, Türk Örf, Adet, Gelenek, Görenek yapısını dikkate alarak Video CV oluşturacağını, herhangi bir terör örgütü propagandası yapmayacağını, küfür ve argo kelimeler kullanmayacağını, gerçeğe aykırı ve aldatıcı beyanlarda bulunmayacağını, reklam amaçlı kullanmayacağını, siteyi amacı dışında kullanmayarak ve Video CV’ler de soyisim, adres ve iletişim bilgilerini vermeyeceğini kabul eder. Aksi davranışlarda ilgili üyeler hakkında addvio.net yetkili makamlarca hukuki işlemlerin başlatılacağını beyan eder. Bireysel kullanıcı Video CV’ler le alakalı her türlü hukuki sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul eder.

8 ) Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen haklarımın ihlal edilmesi ve/veya herhangi bir zarara uğramam halinde www.addvio.net ’in hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmadığını kabul ederim

9 ) Bireysel ve Kurumsal Kullanıcılar arasındaki her türlü iletişimden Addvio. net’in herhangi bir sorumluğu ve yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bireysel ve Kurumsal kullanıcıların arasında olabilecek her türlü ihtilaftan tarafların bizzat kendisi sorumludur.

10 ) Addvio.net’in içeriğinde yer alan bütün bilgilerin,yazıların, logoların,grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı,sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Addvio.net’in haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır.

11 ) Addvio.net’in içeriğinde yer alan kullanılan bilgi ve/veya yazılım,tasarımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitede bulunan yazılım,görsel ve tasarımların her türlü hakkı Addvio.net’e aittir.

12 ) Addvio.net Bireysel ve Kurumsal Kullanıcıların sözleşmede belirtilen ve genel itibari ile gayri hukuki durumlardan oluşan kullanımlarında üyeliği sonlandırabileceği gibi gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkına sahip olup uğramış olduğu maddi ve manevi zararları üyeden tazmin etme hakkına sahiptir.

13 ) Bu sözleşmeden doğacak her türlü hukuka aykırılıklarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili kılınmıştır.

14 ) Addvio.net, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez. Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.

15 ) Addvio.net, işbu sözleşmede belirtilen maddeleri, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, dilediği zaman tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcı işbu tasarrufu peşinen kabul eder.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce yukarıda yazılı olan hususları dikkatlice okuyunuz. Eğer yukarıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, Addvio.net’e üye olmayınız ve herhangi bir amaç ile kullanmayınız.