Addvio Nedir Addvio - Video CV'ni Ekle
Görüş/Hata Bildir

Addvio Nedir?

Addvio yeni nesil bir kariyer sitesidir. “ IK’ya Renk Katıyoruz” sloganı ile yola çıkan Addvio bir Video CV sitesidir.Türkiye’nin ve Dünya’nın kendine özgün yapısı ve konsepti ile ilk “Video CV” sitesi olan addvio.net farklı sektörlerden çeşitli Video CV'ler ile Türkiye’nin IK’da görsel belleğini oluşturmakta Video CV Havuzu görevi görmektedir. IK süreçlerinde addvio farkını görmek için lütfen aşağıda iletişim bilgileri yer alan yetkilimizle iletişime geçiniz.
Addvio yeni nesil bir kariyer sitesidir. Addvio’ya üye olan farklı sektörlerden binlerce aday arasından kriterlerinize en uygun, en sosyal, en çılgın, en yaratıcı, en usta, en bilgili kısaca profesyoneller içerisinden kendilerini sizlere 3 dk’lık süreler içinde tanıtan adaylar arasından kriterlerinize göre kendinize layık olarak gördüğünüz samimi adaylar ile görüşme ve onları kısaca tanıma imkânı buluyorsunuz. Onlar kendilerini sizlere tanıtmak samimiyetlerini ortaya koymak ve farkındalıklarını belirtmek istiyorlar.
Addvio ayrıcalıkları yalnızca Video CV’den ibaret değil aynı zamanda 3 farklı yöneticinizden 1’er dakikadan oluşan Video Referans özelliği ile adaylar hakkında yöneticilerin his ve düşünceleri için bilgi sahibi oluyorsunuz.
Addvio ile IK süreçlerinizde büyük kolaylıklar sağlıyoruz.
Addvio aracığı ile IK süreçlerinizde zamandan ve mekândan tasarruf sağlıyorsunuz.
Addvio ile daha az personel ile daha çok iş yapıyorsunuz.
Addvio ile iş yükünüzü hafifletiyoruz.
Addvio ile IK arayışlarınızda daha ekonomik bir maliyet sunuyoruz.
Addvio ile IK süreçlerinizde kalitede çıtayı arttırıyorsunuz.
Addvio ile adaylara kendilerini anlatmaları için büyük bir şans tanıyorsunuz.
Addvio ile IK süreçlerindeki diğer olumsuz etkenleri ortadan kaldırıyorsunuz.
Addvio ile IK’da yeni nesil bir hizmet sunuyoruz.
Addvio ile yaşamı/IK’yı dizayn ediyoruz.
Addvio ile kariyer yolculuğunuz renklensin ve en uygun adayı bulun.

Addvio infografik

IK'ya renk katıyoruz.

Video CV'nizi oluşturun hayallerinizdeki şirkette çalışmak için kapı aralayın. Addvio yeni nesil bir kariyer sitesidir.Addvio'ya üye olarak Video CV'nizi oluşturuyorsunuz.Böylelikle binlerce aday arasından farklılığınızı ortaya koyuyorsunuz.Size kendinizi anlatmanız için 3 dk'lık güzel bir fırsat sunuyoruz.Strese,telaşa ve panik olmaya hiç gerek yok... Addvio'ya üye olun maksimum 3 dk'lık Video CV'nizi oluşturun.Ayrıca yine bir Addvio hizmeti ile Video Referanslarınızı ekleyin.Prompter özelliğimiz ile de işinizi oldukça kolaylaştırıyoruz.İş aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Addvio zamandan mekandan tasarruf sağlar stres ve diğer olumsuz koşulları sizin için ortadan kaldırır. www.addvio.net